0,00 € 0Item(s)
Doprava zadarmoDoprava
1€
Zadarmo
Pri nákupe za 30€ za 50€

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Naše poslanie

“Pomáhame našim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov, uplatňujúc naše vedomosti, skúsenosti a profesionalitu.”

O nás

Tatrapet je Slovenská spoločnosť, ktorá vyrába a dodáva široký sortiment produktov pre domácich miláčikov.

V našom portfóliu sú produkty pre akvaristiku, teraristiku a skvalitňujeme život aj psom, mačkám a vtákom či hlodavcom. Od roku 1988 budujeme značku #TATRAPET a kvalitu priamo zo srdca Slovenska.

Kvalitu našich výrobkov pre domácich miláčikov nám diktujú ich majitelia, naši zákazníci. My sa staráme o trvalé zlepšenia. Priniesli sme na trh niekoľko renovovaných značiek a hrdo sa hlásime k značke #PetExpert, ktorá prináša exkluzívne produkty aj pre najnáročnejších.

Našu kvalitu potvrdzujeme pravidelne overovanou certifikáciou riadenia kvality. Moderné výrobné linky a skvelý distribučný systém sa stará o to, aby sme napĺňali požiadavky  veľkých nadnárodných spoločností, zahraničných partnerov, distribútorov, kamenných predajní a malých chovateľov.

Naša skupina sa skladá z troch základných pevne stojacich pilierov, a to jednej materskej firmy a dvoch dcérskych spoločností.

Materská firma sídli v Slovenskej republike a dcérske spoločnosti v Českej republike a Poľsku.

Do našej skupiny patrí aj množstvo spolupracujúcich firiem v mnohých krajinách, ktoré tu prezentujú naše poslanie. Tatrapet sa takto približuje k zákazníkom v mnohých regiónoch sveta.

Tatrapet je spoločnosť na ktorú, sa môžete spoľahnúť!